Bike Everesting jako event charytatywny na pomoc Marysi.

A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym? 🤔 Taki pomysł wpadł mi do głowy po wykonaniu parę tygodni temu pierwszego treningu w stylu everesting. Parę tygodni i parę tysięcy metrów w pionie później wraz z przyjaciółmi przystępuję do realizacji! Chcemy zachęcić wszystkich do zainteresowania się z historią małej Marysi, której los nie oszczędza już od najmłodszych lat:

 

 

 

 

 

 

 

Marysia urodziła się jako wcześniak w 35 tygodniu ciąży w zamartwicy. Zaraz po porodzie stwierdzono u niej wadę ośrodkowego układu nerwowego pod postacią całkowitej agenezji ciała modzelowatego. Niewykształcone połączenie między półkulami mózgu. Marysia jest opóźniona psychoruchowo, ma obniżone napięcie mięśniowe oraz zaburzenia połykania przez co wszystkie pokarmy są podawane przez PEGa. Marysia potrzebuje intensywnej rehabilitacji i jest pod specjalistyczną opieką pediatryczną, neurologiczną, genetyczną, okulistyczną, otolaryngologiczna i kardiologiczną.

Podczas tej akcji chcemy zainteresować oraz zachęcić osoby prywatne do przekazywania datków, ale głownie zwracamy się do firm, którym chcemy zaproponować następującą formułę współpracy: „X” zł za każdy pokonany metr przewyższenia (docelowo 8848 m.) + ew. za osiągnięty cel. W zamian oferujemy reklamę w mediach społecznościowych oraz lokalnej prasie podczas prowadzenia kampanii reklamowej, która może przyczynić się do ocieplenia wizerunku firmy. Dodatkowo będziemy pracować nad koszulką, która będzie używana podczas eventu oraz treningów przez kolarza. Na koszulce zostaną naniesione loga firm współpracujących. Koszulka będzie używana również po zakończeniu eventu, będzie widoczna "na mieście".
Wszystkie pieniądze ze zbiórki będą trafiały bezpośrednio do Rodziców chorej dziewczynki, organizatorzy pokrywają koszty reklamy i realizacji eventu. Więcej szczegółów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NR rachunku na który można wpłacać darowizny:
15 1160 2202 0000 0003 4147 0701

PARTNERZY:
Urbanwolf
https://www.facebook.com/Urbanwolfapparel
Repala Construction
https://www.repalaconstruction.com/

 

on 18 czerwiec 2020